Firuzağa saldırısında 3 kişi gözaltına alındı, 1’i serbest bırakıldı

Firuzağa’da bir plakçıya ‘Ramazanda içki içiliyor’ diye yapılan saldırıyla ilgili oldukları şüphesiyle 3 kişi gözaltına alındı.

Beyoğlu, Firuzağa’da plakçıda düzenlenen müzik etkinliğine saldırı olayına ilişkin 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 3 kişi sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

Bir kişi emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılırken beyaz eşya firmasında teknik servis elemanı olan D.B.ve servis şoförü S.T.’nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

O da gözaltında

DHA’dan Ali Aksoyer ve Soner Hasırcıoğlu‘nun haberine göre, D.B.’nin olay anında çekilen amatör görüntülerde plakçıya girip bazı kişileri darp ederek dışarı çıkaran beyaz tişörtlü kişi olduğu öğrenildi.

Beyoğlu Firuzağa Mahallesi, Bostanbaşı Caddesi’nde bulunan Velvet Indieground Records adlı plakçıda, dünyaca ünlü ‘Radiohead’ grubunun internetten canlı yayınladığı konseri dinlemek için bir araya gelenler, biranda içeri giren yaklaşık 20 kişilik bir grubun saldırısına uğramış, saldırıda 1 kişi başından yaralanmıştı

 
3 thoughts on “Firuzağa saldırısında 3 kişi gözaltına alındı, 1’i serbest bırakıldı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir