Eren Erdem’in aracı otoyolda sıkıştırıldı, takla atmaktan son anda kurtuldu

CHP Milletvekili Eren Erdem’in makam aracı, kazaya sürüklendi. Bir kişi trafikte Erdem’in içinde bulunduğu aracı otoyolda sıkıştırdı, araç takla atmaktan son anda kurtuldu.

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, İstanbul TEM Otoyolu’nda aracı ile seyir halindeyken, kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından sağ şeride sıkıştırıldı.

Birgün’den Can Uğur’un haberine göre, Eren Erdem’in içinde bulunduğu araç takla atmaktan son anda kurtuld​u.

Eren Erdem Twitter hesabından yaptığı açıklamada,” Bugün garip bir olay yaşadık. İstanbul Anadolu yakasında, seyir halindeyken, boş yolda bir araç bizi en sağ şeride kadar sıkıştırıp akabinde üstümüze kırdı. Aracımızı kullanan arkadaş bir manevra yaparken, bariyer dibine çarptık.

Üstümüze kıran araç kaçtı. boş yolda yanımıza kadar gelip, baktıktan sonra üzerimize kırmasından şüphelendiğimiz için emniyete gittik, plakayı verdik. Eğer şoför arkadaş iyi manevra yapmasa daha vahim olabilirdi sonuç. Kasıt olup olmadığından emin değiliz, emniyete intikal etti mesele… Eğer kasıt yoksa, çok yüksek promilli olması gerekir. Boş ve 3 şeritli yolda, sağdaki aracı sıkıştırıp üstüne direksiyon kırmak garip.” dedi.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir