İzmir’de Selahaddin Eyyubi Vakfı yakılarak imha edildi

Birleşik Özgürlük Güçleri twitter üzerinden yaptıkları açıklamada Bayram Ali Tatoğlu Özgürlük Gücü Milis Örgütü tarafından Selahaddin Eyyubi Vakfı’nın İzmir merkezine eylem düzenlendiğini duyurdu

Birleşik özgürlük Güçleri twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile Bayram Ali Tatoğlu Özgürlük Gücü Milisleri’nin IŞİD destekçisi Selahaddin Eyyubi Vakfı’nın İzmir merkezine eylem düzenlediğini duyurdu. Yapılan açıklamada, AKP-IŞİD faşizminin taşeronu Selahaddin Eyyubi Vakfının İzmir merkezi  güçlerimiz tarafından imha edilmiştir, denildi.

Yapılan açıklama:

“AKP-IŞİD faşizminin taşeronu Selahaddin Eyyubi Vakfının İzmir merkezi  14.08.2016 tarihinde güçlerimiz tarafından imha edilmiştir.

BOG-eyyubi vakfi-imha-2

Vakıf, dernek vb. adları altında teşkil edilen Selahaddin Eyyubi gibi faşist örgütlenmeler insanların inançlarını istismar ederek ve maddi imkansızlıklarını kullanarak AKP-IŞİD faşizminin kitle tabanını oluşturmaya çalışmaktadır. Faşist terör örgütünün halka karşı saldırıları da bu örgütlenmeler eliyle gerçekleştirilmektedir.

AKP-IŞİD faşizminin bu tür örgütlenmelerinin Fethullah örgütlenmesinden hiçbir farkı yoktur. Daha evvel ortak bugün birbirine düşman olan ikisinin de dini, imanı para ve iktidardır. Sahte “Kuran Kursları” adı altında halkın inanç ve kültürünü kendi çıkarları ve kirli amaçları doğrultusunda kullanmaya çalışmaktadırlar. Sahte “yardımlaşma kampanyaları” adı altında toplumun dayanışma duygularını faşizmin yığın örgütlenmesi için kullanmaya çalışmaktadırlar.

Halkın talebi doğrultusunda güçlerimiz bu tür faşist örgütlenmeleri memleketin her yerinde yoğun bir şekilde hedef almaya devam edecektir. Son dönemde AKP-IŞİD faşizminin diktatörlüğünü tesis etmesiyle artan saldırılarına güçlerimiz misliyle karşılık vermektedir. İşçi sınıfının, halkların ve ezilenlerin devrimci örgütlenmeleri gün geçtikçe büyümekte ve faşist iktidar panik halinde ecel terleri dökmektedir.

AKP-IŞİD faşizminin halka saldırılarının artması, işkence uygulamalarını ve tüm muhalefete yönelik tutuklama terörünü başlatması bu nedenledir. Rüzgar ekenin fırtına biçeceğini, sınır tanımayana sınır tanımayacağımızı daha evvel anlayamayan düşmanın elbette özgürlük güçlerini sınamak hakkıdır. Biz mor generallerin iradesiz burjuva ordusuna, yeni iş birlikçiniz sahte demokrat cumhuriyetçi burjuva partisine, AKP-IŞİD faşizmine diz çökerek yoluna kırmızı halı olan sol sosuna bulanmış küçük burjuva partilere benzemeyiz. Çünkü ne saraylarınızı, ne rütbelerinizi-mevkilerinizi ne de sahte muhalefete sunduğunuz diz çökerek yaşama alanlarını istiyoruz. Varlık sebebimiz bütün bunları AKP-IŞİD faşizmiyle beraber yok etmektir.

Faşist çeteler, işbirlikçileri, yalakaları ve kâr ortakları, her yerde ensenizdeyiz!

Saraylarınızı başınıza yıkacağız!”
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir