Şortlu kadına tekme atan ‘Erdoğan gönüllüsü’ serbest bırakıldı!

İstanbul Maslak’ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan Abdullah Çakıroğlu Adliyedeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

İstanbul Maslak’ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki şüpheli Abdullah Çakıroğlu polisteki işlemlerinin ardından sevkedildiği adliyede mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme saldırgan Abdullah Çakıroğlu’nun serbest bırakılmasına karar verdi.

“Her şey İslam hukukuna göre oldu”

sort-giyen-kadina-otobuste-saldiran-erkek-yakalandi-3

Saldırgan Çakıroğlu, adliyeye sevk edilirken kameralara açıklamalarda bulundu. “Arkadaşlar her şey kontrol altında, sıkıntı yok. Gerekli izahatları yapacağım” diyen saldırgan Çakıroğlu,“Vandalların saldırısına uğradım. 20 tane solcu terörist bana saldırdı. Her şey İslam hukukuna göre oldu” ifadelerini kullandı.

‘Erdoğan gönüllüsü’ saldırgan: ‘Açık gezen kadın karımdır’

“Giydiği şort ortama uygun değildi. Bu nedenle sinirlenip hareketi yaptım” diyerek gerçekleştirdiği saldırıyı savunan Çakıroğlu’nun, “Erdoğan Gönüllüleri” isimli sayfadan paylaşım yaptığı görüldü.

“Şeriatçı Mücahide” isimli bir sayfadan, “Açık gezen kadın karımdır” yazılı bir paylaşımı, kendi sayfasında paylaştığı görülen Çakıroğlu’nun, sıklıkla Menzil tarikatına ait sayfalardan paylaşımlar yaptığı da görüldü.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir