Yüksekdağ ailesiyle mesaj gönderdi: Moralinizi yüksek tutun

HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ’ı ziyaret eden ailesi, görüşün ardından açıklama yaptı. Aile, dışarıya sevgi ve selamlarını ileten Yüksekdağ’ın moralinin yüksek olduğunu vurguladı, “Dışarıdaki insanların da moralinin yüksek olması gerektiğini söyledi” dedi.

yuksekdag-ailesi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın babası Mevlüt Yüksekdağ ile ağabeyi Tarık Yüksekdağ, Yüksekdağ’ı ziyaret etti.

Kandıra 1 Nolu Hapishane çıkışında açıklama yapan Mevlüt Yüksekdağ ve ağabeyi Tarık Saffet Yüksekdağ, Eş Genel Başkan Yüksekdağ’ın tüm halklara selamını iletti. Baba Yüksekdağ, “Kızımın durumu çok iyi, sağlığı yerinde. Morali çok yüksek. Herkese selam, saygı ve sevgilerini iletti” dedi.

Ağabeyi Yüksekdağ ise, Figen Yüksekdağ’ın sözlerini şu ifadelerle aktardı: “Özetle diyor ki, ‘bizim cismimiz içeride olabilir. Ama fikrimiz dışarıda.'” Yüksekdağ’ın halklara seslendiğini kaydeden ağabeyi Yüksekdağ, “Moralinin yüksek olduğunu, dışarıdaki insanların da moralinin yüksek olması gerektiğini söyledi” şeklinde konuştu. (ETHA)

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir